Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-11-26 20:56:23

 Don

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 30
Punktów :   

Łąka

Dość duża łąka z wieloma kwiatami.
http://www.google.pl/imgres?q=%C5%82%C4 … 0,s:0,i:95

Offline

 

#2 2012-11-29 19:43:52

Chika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Łąka

Weszłam.Instynkt podpowiadał mi,że nie jest to najbezpieczniejsze miejsce.Ignorując go położyłam się na samym środku łąki i,przeciągając się,głośno ziewnęłam.Znalazłam norkę króliczków.Wypędziłam je stamtąd,zabijając jednego.Najedzona,zostawiłam jedną łapkę królika,aby podzielić się z właścicielem i jednocześnie pochwalić się zdobyczą.Położyłam się w cieplutkiej norce i zasnęłam.

Offline

 

#3 2012-11-30 16:30:39

Chika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Łąka

Obudziłam się.Wyjrzałam na zewnątrz.Stał tam lis.Nie bałam się go,gdyż był prawie mojej wielkości.Wyszłam z norki,jak gdyby nigdy nic.Lis popatrzył w moim kierunku,i zaczął na mnie biec.Zero stresu.W pełni opanowana,stanęłam i patrzyłam jak lis biegnie w moim kierunku.Kiedy był na tyle blisko,by móc się na mnie rzucić,zaatakowałam go.Drapiąc go pazurami po pysku głośno zasyczałam.Lis pisnął i spróbował mnie ugryźć,jednak byłam szybsza i uniknęłam ataku.Jeszcze raz go drapnęłam i ugryzłam w pysk i uciekłam.Wybiegłam z króliczą łapką w pyszczku.

Ostatnio edytowany przez Chika (2012-11-30 16:31:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.praetorians.pun.pl www.gwardiaklimat.pun.pl www.orkankonarzewo.pun.pl www.fiatteampoland.pun.pl www.bakugan-games.pun.pl