Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-11-27 16:20:47

 Don

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 30
Punktów :   

Dom Chiki

W tym domu razem ze swym panem -------- mieszka piękna kocica - Chika.

Offline

 

#2 2012-11-28 18:53:28

Chika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Dom Chiki

Niepewnie weszłam przez uchylone okno.Nie wiedziałam jeszcze,że będzie to mój dom.Zobaczyłam jakiegoś człowieka,siedzącego przy oknie i czytającego książkę.Nie znam się na ludziach,więc nie do końca wiedziałam,czy to kobieta czy mężczyzna.Podeszłam powoli do niego,będąc praktycznie niesłyszalną.Wskoczyłam mu na kolana,a on w panice wstał i głośno krzyknął.Po chwili zauważył,że to tylko kot.Uspokoił się i uśmiechnął do mnie.Ciepłym i przyjemnym głosem zaczął mnie wabić.Ponownie podeszłam,a on zaczął mnie głaskać.Zaczęłam głośno mruczeć.Po chwili wyjął jakąś miseczkę i nalał do niej wody.Podeszłam i zaczęłam pić.Chyba znalazłam dom.

Ostatnio edytowany przez Chika (2012-11-29 19:38:44)

Offline

 

#3 2012-11-29 19:40:05

Chika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Dom Chiki

Całą noc spędziłam na kolanach człowieka,który wrócił do czytania książki.Gdy zasnął,cicho wyszłam pozwiedzać okolice.

Offline

 

#4 2012-11-30 16:35:15

Chika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Dom Chiki

Weszłam.Człowiek już nie spał i był widocznie smutny.Byłam ciekawa,czy z mojego powodu.Położyłam łapkę na podłodze i głośno zamiauczałam.Człowiek szybko się obrócił i szeroko uśmiechnął.Wskazałam łapką i popatrzyłam na kawałek królika.Człowiek zauważył ją,podniósł i wyrzucił na dwór.Nie wiedziałam,o co mu chodzi,ale chyba był zadowolony.Wziął mnie na ręce,usiadł w głębokim,miękkim fotelu i zaczął mnie głaskać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bioanalityka.pun.pl www.praetorians.pun.pl www.gwardiaklimat.pun.pl www.fiatteampoland.pun.pl www.bakugan-games.pun.pl